Resultaten 2017


Tour De Lasalle – 8 t/m 11 juni

  • Bart Vreugdenhil 9e
  • Jos de Haan 13e

De Wageningse Wielermuur – 3 juni

  • Koen de Best 26e
  • Koos van Dam 46e
  • Ronald Ligtenberg DNF
  • Bart Vreugdenhil DNF

Ronde van Haspengouw – 26 t/m 28 mei

 

Ronde van Wolder – 21 mei

  • Bart Vreugdenhil 4e

Wielerweekend Omloop der Kempen – 20 mei

  • Bart Vreugdenhil 3e
  • Ronald Ligtenberg 6e

Ronde van Nes aan de Amstel – 19 mei

  • Koen de Best 12e
  • Gert-Jan Dophemont 16e
  • Jos de Haan 18e
  • Lorenzo Baars 49e

Ronde van Woerden – 14 mei

  • Erik Stammes 24e

Omloop van de Bronneger Bult – 14 mei

  • Huub Giesbers 60e
  • Thijs Kuipers 61e
  • Gert-Jan Dophemont 63e
  • Koos van Dam DNF

Draai rond de Kraai – 13 mei

  • Ronald Ligtenberg 12e

NSK Tijdrijden – 13 mei

  • Koos van Dam 16e
  • Bauke de Haan 20e
  • Lorenzo Baars 21e

Wielerronde van ’t Zand – 7 mei

  • Jos de Haan 6e

Ronde van Amstelveen – 7 mei

  • Bart Vreugdenhil 2e
  • Koen de Best 9e
  • Koos van Dam 31e
  • Ewoud Hartemink DNF

Bevrijdingsronde van Rijswijk – 5 mei

  • Koen de Best 22e

Ronde van Rilland – 30 april

  • Thijs Kuipers 22e
  • Huub Giesbers 46e
  • Jens Voet 47e

Ronde van Geldrop – 30 april

  • Ronald Ligtenberg 4e
  • Bart Vreugdenhil 5e
  • Koen de Best 35e
  • Koos van Dam DNF

Ronde van ‘s-Gravendeel – 27 april

  • Ronald Ligtenberg 4e
  • Bart Vreugdenhil 39e

Ronde van Enkhuizen – 27 april

  • Koen de Best 28e

Ronde van Breezand – 23 april

  • Jos de Haan 8e
  • Huub Giesbers 63e
  • Dion Kramer DNF

Omloop van het Munnikenland – 22 april

  • Ronald Ligtenberg 8e
  • Bart Vreugdenhil 14e

Studentencup Amsterdam – 22 april

  • Jos de Haan 2e
  • Ewoud Hartemink 8e
  • Max Baneke 14e
  • Koos van Dam 16e
  • Daniel Manshanden 17e
  • Lorenzo Baars 19e

Ronde van Waddinxveen – 17 april

  • Ronald Ligtenberg 9e
  • Bart Vreugdenhil 22e
  • Koen de Best 50e

Omloop door het Land van Kleine Hein – 15 april

  • Ewoud Hartemink 42e
  • Jos de Haan 140e

Formido Slag om Westerland – 9 april

  • Ewoud Hartemink 5e
  • Jos de Haan 17e
  • Erik Stammes 29e
  • Huub Giesbers 32e
  • Thijs Kuipers 33e
  • Lorenzo Baars 44e

Kampioenschap van Hoorn – 2 april

  • Ronald Ligtenberg 1e
  • Bart Vreugdenhil 2e
  • Huub Giesbers 22e

Studentencup Ede-Wageningen – 1 april

  • Koos van Dam 7e
  • Thijs Kuipers 13e
  • Neal Conijn 21e
  • Lorenzo Baars 22e

Omloop Vlietlanden – 26 maart

  • Jos de Haan 12e
  • Ewoud Hartemink 25e

Studentencup Delft – 25 maart

  • Koos van Dam 23e
  • Thijs Kuipers 26e
  • Lorenzo Baars 29e

Van Den Akker Service Tour Heeswijk-Dinther – 19 maart

  • Ewoud Hartemink 11e
  • Jos de Haan 36e
  • Koos van Dam 58e
  • Thijs Kuipers 83e

Regiokampioenschap Spaarnwoude – 18 maart

  • Dion Kramer 2e
  • Erik Stammes 6e
  • Huub Giesbers 10e
  • Lorenzo Baars 14e

Kampioenschap van de Haarlemmermeer – 5 maart

  • Jos de Haan 1e
  • Thijs Kuipers 7e
  • Koos van Dam 12e
  • Max Baneke 14e